| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já respektuji obojí, když se rodiče před dětmi schovávají, někdy i otec před synem, matka před dcerou. Nebo naopak, nahotu neskrývají. To je věc té rodiny a měli by to respektovat i ostatní. Celkem chápu i případy, kdy ten muž se schovával před svými dcerkami, ale nevadilo mu, že vidí jiné obnažené muže. Ve školce se děti vidí navzájem, ani začátkem zš pak nahotu neřeší, ani nemají stud navzájem. Jaký je rozdíl v tom, že dívka místo chlapeckého pindíka vidí dospělý pyj?

Já třeba v nemocnici měl dost problém, abych viděl svoji mámu bez oblečení, pokud ale ležela na posteli vedle zcela nahá jiná paní, tak mi to tak nevadilo. Spíš kvůli ní jsem se k ní postavil zády. Paní ale chtěla, abych jí narovnal polštář, že je přede mnou nahá jí vadilo méně než to vadilo mě. Moje mamka se jen uculovala. Vidět takhle nahou ji by ale bylo pro mě nepředstavitelné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.