| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno, položilas mi otázku, proč si myslím, že může být esoterika nebezpečná, tak jsem Ti na ni popravdě odpověděla.

Teď jsi mi položila další otázku na to, jeslti znám lidi, kterým esoterika pomohla, také jsem Ti na ni odpověděla.


Nerozumím tomu, co bys ode mě vlastně chtěla. U lidí, které znám osobně, dokážu nějak zhruba odhadnout, co ve skutečnosti myslí, i když říkají nahlas něco jiného, a co vlastně má být schováno mezi řádky.
U cizího anonymního nicku na veřejné diskusi to nijak zvlášť nedokážu a prostě netuším, oč Ti jde.

K tomu, co jsem chápala jako Tvoje osobní vyznání, jsem se snažila vyjádřit osobně a opatrně v mezích toho, že to píšu cizímu člověku.
K tomu, co bylo položeno jako obecná otázka, jsem Ti napsala obecně.

Pokud věci myslíš jinak, tak je prosím piš jinak, tak, aby byly srozumitelné zcela cizímu člověku bez znalosti jakéhokoli kontextu Tvé reálné osoby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.