| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

naše rodina prostě musí fungovat jako tým... každý se podílí na běžném chodu domácnosti podle svých možností... každý má daný okruh svých povinností, kdy si navzájem pak pomáháme (syn má na starosti nádobí, mrňavka mu pomáhá tím, že utírá to, co umyje on ručně - zbytek myje myčka... mrňavka má na starosti odpady, občas jí syn pomůže odnosit tříděný, když je toho hodně...)
úplně to vymazalo dohady typu "proč zrovna já, minule jsem to taky dělal já..." a případně situace, kdy nejstarší raději udělala všechno potřebné sama, aby se nemusela dohadovat s (líným) bráchou...
neexistují u nás mužské a ženské práce (bydlíme v bytě, síla není tak často potřeba ~;)), takže i to hodně zjednodušuje situaci (manžel se normálně podílí, ani ho nenapadne, že by třeba úklid byla moje starost)
jinak děti se u nás podílí fakt od malinka, jak umí vzít hadr do ručičky, může klidně umýt spodek balkónových dveří a podobně ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.