| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Májo, byla jsem též ambulantně a pokud si to dobře pamatuji, říkala mi lékařka, která prováděla zákrok, že ambulantně lze odstraňovat polypy o velikosti do 1,5cm.

Samotný zákrok bez problémů, po něm půl hodinky odpočinek na lehátku, změření tlaku. Dovezla jsem se autem tam i zpět (cca hodina cesty). Přístup mohu jen chválit.

Jen mě mrzí, že můj gynekolog mi ambulantní možnost ani nenabídl, prostě rovnou začal řešit nemocnici a hospitalizaci. Vše jsem si pak zjistila a zařídila sama, jen myslím, že je škoda, že se u svého lékaře nedozvím všechny možnosti řešení problému. Proč zatěžovat nemocnici i sebe třemi dny hospitalizace, když lze postupovat i jinak... Ale to odbočuji.

Ať jsi v pořádku, ať už tou či tou cestou!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.