| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je zvláštní, já si vůbec nevybavuji, že bych nějakou zprávu z naší ZŠ měla... mám zprávy jen z PPP, část pro rodiče a pak část pro školu - to škola obdržela taky. S výchovnou poradkyní jsem jednala už několikrát, určitě jsme nějaký plán řešily, opakovaně jsem ji i minulosti upozorňovala, že -nyní již jeho bývalá- třídní učitelka nedodržuje pokyny z PPP, vždy slíbila nápravu a domluvu s učitelkou (ta v době covidové odmítala osobní schůzky s rodiči). Podepisovala jsem jí vždy záznam o jednání, ale nějaký školní plán doma nemám.
Dnes odpoledne mám schůzku právě s třídní, zároveň tam bude i češtinářka a jazykářka, ti se synem bojují nejvíce. Chtěla jsem tam jít právě trochu připravená, tak mě napadlo navrhnout toho asistenta, pokud by to v hodinách pomohlo.
Jinak syn často donesl poznámku i za zapomenutou pomůcku, kterou ale měl v aktovce, jen si ji nevytáhl. No a to to že si ve škole nezapíše úkoly a co si má donést, dopsat - to prostě nedokážu z práce na dálku ovlivnit. A i po opakovaném upozorňování učitelů mi třeba i ve 3., 4. třídě učitelka posílala úkoly na mail týden, dva, a pak už nic. Opět upozorňovat, třeba každý měsíc - to už učitelka ani nereagovala. No a teď už má na každý předmět jiného učitele, to už je úplně konec ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.