| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko, já nevím, mně přišlo, že toho zvládala daleko víc, než píšeš...dokázala si hned poradit při tom pádu z koně, když si udělala tu dlahu, takže i v tomhle měla asi nějaký přehled, dokázala hned pohotově zareagovat...domluvila se německy...a nejspíš by toho bylo ještě mnohem víc...
Když jsem tu četla názory, že kdyby chodila do školy, tak by mohla být třeba vystudovanou veterinářkou apod...asi jo, mohla...ale napadá mě, co když by o to ani nestála? Co když chtěla prostě dělat to, co dělá a v čem byla šťastná, o čem toho věděla hodně a dokázala si se vším poradit...? Trochu mi to připomíná situaci, kdy dneska všichni chtějí studovat, nikomu se moc nechce pracovat rukama, ale za chvíli nebudou obyčejní lidé na obyčejnou manuální práci - to je přeci taky potřeba, ne?
Na druhou stranu souhlasím s tím, že ji mohli víc vzdělávat aspoň doma, to každopádně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.