| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marika :-), možná by jsi měla vyrazit mezi prostý lid.
Jsi dost održená od běžného života v CR.

A myslím si, že každýho věc, jak moc si chce ten organismus zhuntovat- jestli očkováním, nebo kovidem.

Musím říci, že mě posezení v divadle otevřelo dost oči. A ty lidi po tom očkování ty problémy mají, né že ne. Jo seděli tam i ty co jim nic nebylo, ale zase jich tolik nebylo, protože komplikace přišli až po týdnu.

Já ty lidi chápu, že se nechtějí očkovat.

Půjde na očkování, bude mu týden zle, teploty 39-40C, bez modafenu či rozpusného drijáku do vody ani nevyleze z postele a jinak má skoro 40C a do práce musí. DR mu neschopenku nenapíše, protože se dal očkovat a je to běžná komplikace a jeho problém, podepsal si na očkování papír, že to je jeho zodpovědnost. A zaměstnavatel mu nedá ani den volno. Jó pokud je státní zaměstnanec má 2dny. Což ho nevytrhne, když 7 dní sotva leze. Takže druhou dávku ani omylem a nadává si , že byl úplný debil, že tam vůbec lezl.
Takto to měla většina těch lidí co tam byla 40+.

A jelikož tam bylo dost ženských v důchodu tak taková běžná komplikace 1/2 očkovaných. Nesnesitelná bolest kloubů 2měsíce, mám povinnosti k rodině- dosad si: hlídání vnoučat, vaření rodině co je na HO a podobně. Třetí dávku ani omylem.

Zhoršení tlaku, přestože roky jim léky fungovali, nyní po očkování to ještě nedali do kupy. Třetí dávku nechtějí.

Další se chtěli očkovat až u praktika, protože ty registrace nedali takže čekali na konec července, než konečně mohli a pak jim bylo akorát špatně, přitom jim po chřipce nikdy nic není.

Exémy- vyskočil po druhé dávce, kožařka si z nich dělá dobrý den, to věřím, jsem tam před měsícem poslala manžela. Taky přišel vytočen. Ta paní léčí asi jen VIP.

A přímo za mnou sedí pán z očkovacího centra, který nás roky očkuje na klíštovku a podobně, ten se je tam snažil trochu uklidnit, možná i přesvědčit, že jít mají. No pak tomu dal pecku, když řekl, že po očkování má nula protilátek od samého začátku.

Jo a to mu taky věřím, manžel měl kdysi borelku, rozhodilo ho to na několik měsíců, ATB bral X měsíců, protože nebyl OK. A ve výsledku má krev jako by ji nikdy neměl.

A synů DR po očkování na žloutenku taky NIC. Jako by si to nikdy nepíchnul.

Prostě kecy o tom, že většin lidí NIC není je nesmysl. A pokud se nedá všem aspoň 2dny klidu, je to špatně.
Ono se nedá očkovat v pátek, prostě to všude nejde.
A nešlo to ani v tom červenci, to byla spíš náhoda, když se to někomu porařilo. Termíny jen týden dopředu. Což bylo o ničem.

ZA mě od samého začátku je to očkování špatně nastaveno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.