| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, na začátku tohoto dílu bylo, že se na to děti mají dívat v přítomnosti dospělých, patrně, aby jim to dospělí nějak přijatelně vysvětlili.
Jinak celý seriál se mi moc líbí, za telenovelu ho nepovažuju ani náhodou, naopak se mi líbí, jak zpracovává vážná témata. To lezení po komínech mi bylo nepříjemné z toho důvodu, že nemám ráda výšky a dělalo se mi z toho špatně.
Tento díl mě hodně zasáhl, protože podobného syna mám, ve škole ho učitelé neměli rádi, protože se taky furt na něco ptal, vyrušoval a opravoval učitele, nudil se a válel se po lavici. V 6 letech mu v PPP změřili IQ 150, což mi přišlo divné. Tehdy ještě nebyly žádné školy pro zvlášť nadané děti, jen osmileté gymply, kam se syn ale nedostal, protože totálně zvoral češtinu. Ve všeobecném rozhledu byl úplně nejlepší a v matice taky mezi nejlepšími .Jen ty větné rozbory a jiné kraviny mu prostě nešly. Hlavně však je syn hodně přecitlivělý, spousta věcí se ho dotýká, všecko si moc bere, jeho pohled na svět je jiný, než ostatních lidí. Je mu už přes 30, ale přesto mám po této stránce o něj pořád strach, protože je prostě jiný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.