| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den. Chci se tu zeptat, jak je možné tohle nařízení hygieny? Lidé s očkováním, co mají doma neočkované nakažené děti se v práci netestují, neb nemusí a do karantény také nejdou. Při počtech nakažených očkovaných je to velký hazard.

Ano současný populistický systém nechrání a nejvíce ohrožuje očkované, očkovaným se v podstatě dovoluje nakažovat se navzájem. Bohužel je to tak,neočkovaný je systémem chráněný lépe, protože se včas dozví, že je pozitivní a může si ochránit své seniory atd. Očkovaný se nedozví při mírném průběhu, že je infekční a své očkované seniory, kolegy, přátele si bohužel nakazí a co jich za ten týden co je infekční potká. Je to smutné, ale dokud se očkování neozvou a budou si užívat svých nebezpečných výhod, bude to tak. Myslím že v tomto problému by se měli hodně hlasitě ozvat lékaři.

Ano, tak to funguje a MZ si nedá říci. Ani mne by netestovali, když celá moje rodina prodělávala Covid, děti i očkovaný manžel...už 6.10. Stejně jako v jiných rodinách kolem (nákaza přišla ze škol) ale rodiče, živitelé samozřejmě na PCR všichni nejdou...izolace je placená jako PN....v televizi Chlíbek tvrdil, že to očkovaný nepřenese!! a teď nás denně hlásí jako jedno z nejpromořenějších měst.
Už mne to neba, jako vloni zase trvají na svých chybách a jsou pozadu za vývojem skutečnosti, tentokrát už o týdny!!


ano, také to nechápu.. Dokonce mám inforci... Celá rodina očkovaná včetně nezletilé.. Ta pozitivní na covid... Ona v karanténě... Ostatní normálně chodí do práce a do školy, prý rozhodla hygiena 🤔..


mnoo, můj názor je, že takhle to aspoň můžou svádět na neočkované 🤷‍♀️... I když to v závěru budou roznáset očkování 😔...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.