| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikdy jsme neměli vši ani covid (ani v rodině), takže netuším, jak moc to řeší škola/druzí rodiče. Já se s ostatními rodiči ani neznám, nijak se nedružím ( to jsme na vesnici, ZŠ má 200 dětí).
Že ti učitelka nesdělí informaci o očkování cizích dětí je samozřejmě v pořádku, ani by mě nenapadlo, že se budou třeba cizí rodiče zajímat o očkování nebo neočkování mého dítěte.
Ale na druhou stranu, děti si to asi mezi sebou řeknou, takže bych se spíše zeptala doma. Dcera je v prváku na střední a sama mi říkala, že očkovaných mají asi 5 ve třídě.

Ještě k těm informacím od učitelky, buď ráda, že je diskrétní. Mi se stalo, že jsem ležela se synem (tehdy druhák) v nemocnici, z celé ZŠ o tom věděla jen jeho třídní - která měla na stejné škole i své děti. A jeden její syn se na chodbě školy ptal mé dcery "Co máš s bráchou, prý je v nemocnici?" - to mi nepřijde v pořádku, aby učitelka tyto informace řešila doma se svými dětmi a ty to pak roznášely dál po škole ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.