| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leff, nemaji ty jednotky byt BAU?

synovi merili v Synlab -jednotky BAU/mL , me jinde, jednotky U/mL .Prepocet je koeficientem 21,8

pokud by to bylo BAU, pak ja mam v prepoctu 130BAU/mL a tady v Nemecku je to tak, ze z pohledu zakona je to uznano jako dukaz prodelane infekce pro ockovani. Dostanes jen 1davku Biontech namisto 2 a necekas 14dni na status ockovaneho.
Nechavala jsem se merit v cervenci a tento tyden se jdu zmerit znovu, chci to vedet,nez se necham naockovat .Z ockovani mam presne ten pocit co ty..jenze vzhledem k tomu , ze chci nadale navstevovat moji mamku v CR, mi nic jineho zrejme nezbyde,nez ho podstoupit.
A to je to ,co me na tom vsem neskutecne sere - ockovani bych mela podstoupit proto,ze verim, ze to bude dobre pro me zdravi a ne se bat, ze mi po nem bude sakra zle!

Ne proto,ze jinak nebudu moct vidat rodinu!
Na kino , sport a restaurace bych se mohla vy.. ale na starou mamu proste ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.