| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Srala bych na ně a šla bych na to logicky...

Nemocná teď testovaná osoba neví, kdy a od koho se nakazila? Pokud to ví, tak je to jednoduché, prostě ví, od kdy mohla být nakažená a slušnost velí oslovit všechny (bez ohledu na to, jestli je pozítří bude hlásit jako kontakty na hygieně)...

My to tak měli, náš "kontakt" nám to prostě sdělil...

"O víkendu jsem byla s XXX, ten šel ve středu na test, ve čtvrtek pozitivní.... Já sama od čtvrtka příznaky, v pátek test, očkávám, že bude pozitivní... My jsme se potkali ve středu..."

čili logicky si inteligentní člověk vydedukuje, že ve středu už náš kontakt byl s nejvyšší pravděpodobností infekční... Je mi u prdele, co chce "stát" hlásit "za kontakty". Sama si snad dokážu vyhodnotit, zda to rizikové bylo nebo nebylo a podle toho se zařídit...

V naší bublině, kde to teď řádí jako drak, mají všichni příznaky 4.-5. den po kontaktu... čili má-li paní dneska příznaky a neví-li jednoznačně, kde se nakazila, tipla bych si, že nakažená bude asi tak od čtvrtka... čili byla-li jsem s ní v pátek, mohla jsem se kliďánko nakazit...

Dala bych do toho prostě jen logiku a zdravý rozum. SPoléhat se na stát je prostě naivní utopie.

Sranda je, že se nakazili i očkovaní po cca hodinovém kontaktu, ale naopak neočkovaná matka pozitivního dítěte (spící s ním i ve stejné posteli) se nenakazila (už byla 2x na testu, ta máma...). Je to prostě sranda a počítala bych s tím, že rizikové je už snad úplně všechno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.