| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na návštěvě u známých, takový mejdan~:-D. Už jsem nestudovala a akci na Albertově jsem brala jako akci studentskou a organizovanou SSM. Netušila jsem, co přijde. I když z vývoje v ostatních zemích bylo vidět, že režim má na mále, že zrovna začínají pukaat ledy i u nás mě nenapadlo.
Někdo na té návštěvě na chvíli pustil televizi a tam bylo cosi o "živlech, které akci zneužili." Pak jsme pustili Svobodnou Evropu....
Ty emoce si pamatuju, v prvních dnech velká naděje i trochu obavy, jak to dopane.
Jsem ráda, že jsem to zažila.
Dodnes je vidět, že lidé tehdy jasně věděli, co nechtějí, v tom asi byla většinová shoda. S tím, co vlasně chceme, to asi bylo a je horší. Jasně, chtěli jsme a chceme svobodu. Ale jsme schopni akceptovat, že svoboda není anarchie a druhou stranou svobody je zodpovědnost? Narážím na nostalgické hlasy, jak za komunistů vlastně bylo dobře. Pamatuju to jako mladá dospělá a opravdu dobře nebylo. Pověstné fronty na banány bylo to nejmenší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.