| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, mě se tedy nikdo neptal, jestli chci nebo nechci vstoupit do Pionýra nebo SSM. Prostě celá třída a hotovo. S tím Pionyrem si už nepamatuju podrobnosti, ale na gymplu nám třídní na první tridnicke hodině oznámila, že jsme všichni v SSM a předsedou je XY. A fertig. Nikdo neprotestoval, nikdo nevystoupil. Na VŠ jsme všichni členové plynule přešli, až v práci jsem se odvážila vystoupit s tím, že jsem už příliš stará na svazacku. Zase jsem se automaticky stala členkou ROH. Mně to tak nějak nikdy moc nevadilo, žádných akcí jsem se nezúčastňoval, nikdy jsem nemusela stát u pomníku, ani recitovat básně. Zas na druhé straně tehdy muselo být všecko, co se dělo, zastřešeno nějakou organizací, když to nebylo SSM, tak Svazarm nebo něco podobného. Někteří svazáci byli aktivní, furt něco organizovali, hlavně na fakultě a ty politické tanečky okolo bral každý jako povinnou a otravnou úlitbu vládnoucí straně. Znala jsem několik přesvědčených a zapálených komunistů, ale ani jednoho přesvědčeného a zapáleného svazaka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.