| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buřte, jo, já vím, že u těch malých školkáčků by to bylo složitější, ale asi by se dalo něco vymyslet...ale netestují se ani předškoláci a tam už ten rozdíl moc není - jestli 6 leté dítě v první třídě, nebo o pár měsíců dřív ve školce...a kolik rodičů nechá školkové dítě otestovat, když má rýmu, nebo kašel? Počítám, že téměř nikdo, protože školkáčci jsou přece nemocní každou chvíli, že...a bere se to tak nějak za normální...
A že je čestné prohlášení blbost, to je mi jasné taky, jen jsem psala, co teď chtěli po nás - ale to byl výlet, kdy jela parta kluků vlakem, pak byli venku, pak v muzeu, pak zas venku a pak vlakem...čili asi žádný velký rozdíl od toho, když s ním pojedu takhle já sama... Na tábor samozřejmě chtěli PCR test (nebo očkování, ale to syn ještě očkovaný nebyl a i kdyby byl, tak před táborem bych ho pro jistotu nechala otestovat taky).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.