| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zní to strašně úchylně (přečetla jsem celý článek). "Kolektiv více exemplářů stejného druhu jsou pro naše děti čím, čemu je třeba se vyhnout širokým obloukem" ~e~
Pokud má dítě (děti) genetické předpoklady a budou tomu věnovat tolik času, nejspíš se na olympiádu v nějakém sportu dostanou (jestli zrovna v běhu, to nevím), ono to v české konkurenci není nic nedosažitelného. Jestli tam uspějí v mezinárodní konkurenci, to už bych si nevsázela, zejména na ne běh, bílí Češi na to nebývají vhodné somatotypy (ani na sprinty ani na vytrvalost). Časová investice do tréninku se podle mě s vyšší pravděpodobností vyplatí u technický sportů (viz. třeba ta Ester s lyžemi a snowboardem, navíc zimním sportům se zatím tolik nevěnují černoši ani asiaté)
Docela by mě zajímalo, proč se upínají zrovna na tak komerční záležitost, jako je olympiáda, když chtějí být tak strašně sví a originální ~:-D
Jestli budou děti šťastné, to je podle mého úplně jiná otázka, než jestli budou úspěšné ve sportu a taky samozřejmě "Co je to štěstí?" ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.