| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, některý věci mi přišly docela zajímavý, myslím, že děti takhle můžou být nějak spokojené.
Z čeho ale pěním je to odsuzování ostatních dětí, jako by to snad byl mor (více na jejím webu, generace alfa a nenávratně poškozené neopravitelné děti ~Rv)

Měli jsme ve skautu taky jednu takovou rodinu, kde matka měla pocit, že její děti jsou nakaženy nějakým zlem od ostatních. byli to přísní katolíci, ale to vůbec nakonec není podstatné. Jejich matka neváhala odchytávat ostatní matky a nadávat jim, jaké mají hrozné a špatně vychované děti. Když byly tyhle katolické děti v mladé dospělosti, tahle paní kamarádila s mojí mámou a plakala, jak ji její děti zklamaly a ona se TAK snažila.

Já jsem pro různé výchovné a vzdělávací experimenty, pokud to nevíří nějakou nenávist vůči okolnímu světu.
Mimochodem Eliška Půlnoční Bouře co kamarádila s Mlčochovými odešla do Klokánku a pak do děcáku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.