| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale proč ne... Lidi jsou na různým spektru všeho. Paní i pán se holt asi našli a mají takovou povahu a když se to potkalo s povahou jejich dítěte...

Osobně bych se na jejich místě taky bála, že se mi dítě cukne, až bude větší a starší. Ale co už.

Já se v principu shoduju s názorem, že "standardní sídlištní základka" je pro mě synonymem pekla a dítě bych do ní nikdy nedala... Ale to lze řešit x způsoby, já nejsem typ pro domácí školu (vlastní dítě bych zabila) a myslím, že má volba školy byla naprosto v pořádku a dítěti vyhovuje...

Drezůrovat dítě ale nehodlám, myslím, že je dost času, aby si dítě samo našlo, co chce.

Ale je fakt, že kdybych měla jednoznačně sportovně velmi talentované dítě, asi bych udělala, co by bylo možné, aby bylo úspěšné. Včetně určitého sebeobětování se... (ale jsem šťastná, že mé dítě není žádný sportovní supertalent a že se v tomto směru obětovat nemusím...).

Nezakazuju ani fastfood, ani sladkosti. Jsem ráda, když je dítě celý odpoledne u kamarádů. Určitě mé dítě není méně šťastné, i když na olympiádu teda opravdu nikdy nepojede (i když.... aktuálně chce být sportovním komentátorem... tak třeba jo....)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.