| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kulicko, ja se ve tve dceri docela vidim, v tom veku. U mne to zacalo sikanou ve trinacti a pokracovalo do druhaku stredni skoly, tj. do sestnacti a neco. Proste jsem nesnesla byt v kolektivu, i kdyz sikana byla jen ve skupine na anglictinu, nikdy ne v me vlastni tride a na stredni uz nebyla vubec, kolektiv byl moc fajn. Ale poradne ten pocit dodnes vysvetlit neumim, myslim, ze hodne z toho delaly rozhazene hormony, nejak jsem nevedela, co to vlastne je. Chodila jsem mocne za skolu, vyhybala jsem se ji, jak jen to slo. Proste jsem neumela v tom byt. Jeste k tomu se vazalo, ze jsem mela naplanovanou sebevrazdu, jako opravdu skoro dokonale, porad jsem se chtela rano neprobudit, cele ty tri roky bylo jen temno. Pak najednou to preslo skoro ze dne na den, ale myslim, ze za dalsi rok uz bych ziva nebyla, kdyby to najednou neutlo. Nikdy jsem o tom nemluvila, nikdo o mych planech nevedel. Jen upozorneni, nechci strasit, proste to v te hlave muze byt.

S terapeutem neporadim, ja bych s nikym nemluvila, tehdy uz vubec. To, ze je k tomu dcera ochotna, je nejspis dobre znameni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.