| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prostě je možná na čase začít žít sama za sebe, převzít zodpovědnost a neschovávat se za pitomosti... místo zjišťování, která ochranná pomůcka je nejbezpečnější, zaměřit se na pocity bezpečí uvnitř rodiny (a tím myslím mámu a její děti, to je základní jednotka v téhle rodině)... přiznat si, že jen já sama mám možnost něco řešit a že to budu já, kdo za veškerá rozhodnutí nesu zodpovědnost... v našem věku už je sakra na čase...

Rose,

naprosty souhlas.

Romano, prosim te uz nepis, ze bys kryla synovu vrazdu. Moji sestrenici zavrazdil jeji manzel. Znala jsem ho 20 let. Jeho matka ma manipulativni chovani, stale si hraje na obet, ma pokriveny zebricek hodnot, nerespektuje okoli, pouziva svoji (naucenou) nemohoucnost a bezbranost, jako zbran. Kluka nikdo neucil, prekovat prekazky, chovat se cestne a prevzit zodpovednist za sebe, na toz za rodinu nebo deti. Kdyz moje sestrenice rekla, ze uz toho fakt ma dost. Tak ji rozmlatil hlavu pohrabacem, protoze se citil ukrivdeny. Zbyly po nich dve deti. Jedno z nich mam v peci. "Babicka""zkousi podobny manipulativni triky i na me.

Druha dite je dospele a ma mentalni postizeni (ted bydli v chranenem bydleni), pul roku nez se vyridily papiry se o deti staral moje maminka, ktere v to dobe bylo skoro 80 let. ''Babicka s dedou" to prijali naprosto, jako samozrejmost, ze se mi postarame, oni preci nemuzou, protom jsou o deset let mladsi nez moje mama. Za to jeste u deti pomlouvaji, ze to delame urcite kvuli penezum a abychom je proti nim mohli navadet. ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.