| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jasně, že tobě zní logicky, že by si měla koupit jídlo, ale na druhou stranu, třeba jí nevadí být o rohlíkách a jablíčkách od silnice, ale mobil jí zlobí ~d~ co když ho potřebuje? co když jeho prostřednictvím udržuje kontakt s někým, s kým se jinak nevidí? co když na něm funguje a vydělává? co když jeho prostřednictvím vydělává, školí se, zvyšuje si kvalifikaci...?
kolik holek tu píše, že za mlada radši jedly ta jablka od silnice, jen aby měly na pěknou sukni, kabelku, rtěnku ~;)"

Rose, ¨
¨
já měla samozřejmě na mysli situaci, kdy by jí mobil fungoval a byl zcela dostačující pro její potřeba.
Jde mi o situaci, kdy ona bude "brečet", jak je na tom špatně, ale když jí nabídnu, že jí koupím jídlo nebo dám na jídlo, tak si za to bude chtít koupit něco jinýho, co já nebudu považovat za nutný. Tak když to má jít z mých peněz, mám podle mne právo se rozhodnout, jestli peníze na to dám nebo ne. A ona má právo odmítnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.