| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jak psaly holky, temoprádlo a přes to nějaké kalhoty... nemusí to být nic extra (já softshell fakt nemám ráda, a je mi v tom zima), stačí pak i normální džíny nebo něco - spíš aby to neprofouklo. Já nosím obvykle vlnu, ale docela dobrou zkušenost mám i s takovou tou vzorovanou bavlnou (jak to dělá takové ty kostičky). Pro ženské prodávají zateplené (uvnitř chlupaté) leginy - jestli by zvládnul to (nevím, jak by to sedělo klukovi, ehm). V cyklistických / sportovních prodejnách by se mohly dát koupit právě zateplené leginy i pro chlapy (mám jedny takové na běžky) - a přes to pak šušťáky nebo něco takvého?
Zateplené džíny jsem letos taky nesehnala, miluju je... výhoda je, že to pořád vypadá jak džíny a přitom to neškrtí - tak to člověk vezme i třeba do města atd. a nevypadá jak účastník ruského zájezdu... (v šusťákách).

Vlněné ponožky jsou základ - jsou drahé, ale určitě do nich investuj.
Mrkni na sportovní rukavice - mívají už úpravu, že fungují i na dotykáče atd. - zase bych hledala běžecké nebo tenké lyžovací. A nebo rukavice bez prstů - aby mohl mačkat spouště atd. Případně u bundy / mikiny nebo i toho spodního trika bych koukala, jestli nemá takové ty návleky na palce - prodloužený rukáv... od věci není kukla - nebo alespoň roura - určitě by se dala najít nějaká tématicky vhodná (syn má třeba rouru se vzorkem ozubených koleček a převodů - že nevypadá jak v babiččině šále) - a může to mít na krku, nebo přetáhnout přes uši (pokud nenosí čepici).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.