| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, také se přidám k těm, co doporučují termoprádlo. Pak je už poměrně jedno, že si na to vezme džíny nebo cokoliv jiného. Termoprádlo je buď z umělin, nebo přírodní (typicky z merino vlny), ale mě třeba merino kouše, nemohu ho nosit (a nevím jak tvůj syn, to by chtělo fakt vyzkoušet).
Na aktivní sporty tedy nosím termoprádlo z uměliny (moira a spol.), na takové to postávání v zimě, kdy se člověk moc nehýbe (třeba výlet s dětma :)) se mi nejlépe osvědčily podvlíkačky s větším podílem viskózy (třeba marks a spencer), jsou ohromně příjemné, už mám několikáté. Chce to zajít do obchodu si to "ošahat", já jsem citlivka a jen máloco je mi příjemné. A když je hodně zima, tak klidně vrstvím ještě víc - podvlíkačky, na to zateplené termoelasťáky, a teprv na to normální volnější kalhoty.

Co se týče navrch, tak velmi doporučuji péřovou bundu, to prostě hřeje bezkonkurenčně nejlépe. A také nějaké termoprádlo na tělo. Ostatně dobrou službu v tomto udělá i bavlněný klasický nátělník.. ten tepelný komfort je nesrovnatelný.

A důležité jsou boty a rukavice - z ponožek určitě vlna (dělám to tak že mám jedny bavlněné a nato vlněné, pak mě to nekouše, ale chce to volné boty, nesmí to být natěsno), a rukavice podle aktivity, co dělá (nejteplejší jsou samozřejmě palčáky, ale to nevím jestli by ho neomezovalo).

Mám také syna v pubertě, je velmi hubený, a také nosí termoprádlo - on nemá citlivou kůži, takže jakékoliv, a je mu v tom teplo. Ven chodíme hodně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.