| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ. Myslím, že bude bohatě stačit termoprádlo pod to co má. A klidně dámské je úzké a xs bude ideální.

A od segry před 100lety dostali termotilka značky Jitex 176 je pomensi i 186cm hubené postavě.. Z těch jsou úplně nadšený i po letech.

A tenké a tlusté mají kluci to termoprádlo. Starší nyní chodí v tom tlustým na přednášky, protože se učí při otevřených oknech. Stále. A ještě mají respirátor. Syn si dělá legraci, že jediná část těla kde po 1,5 h nemrzne.~t~

Tlustý z Tchiba z akce lyžování. Ta ještě letos je do 31.1. a Xs dámské tam je. . Pánské nebrat nejmenší velikost je jen manželovi co ma o 10kg víc jak kluci. A vůbec nevím kde přišli k tenkému.Kluci mají jedno mají šedé tlusté z Tchiba, a druhý černý bezešvá a mám okno a nevím kde jsem ho koupila..

A já mám třeba termoleginy pod kalhoty z Tchiba 1x a z 1xKikku a není tam moc rozdíl. Přijdou mi úplně stejné.

Rukavice z Dekače , neco tam vyber.

A vložky do bot z ovce mají běžné na fleru, dají se koupit na jarmarku.. Starší je zmrzlina a má je normálně. Oni si s tim potem líp pořadí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.