| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libik, souhlasím. Před pár lety jsem si dala roční boot camp, cvičila jsem denně, střídala kardio a silové cvičení, jedla ukázkově. A ano, krásně jsem zhubla, hubla jsem tuk, měla jsem vysněná kila. Jenže pak jsem kvůli nemoci na několik týdnů vypadla z režimu a začínalo se hodně ztuha, kondička byla úplně v tahu a donutit se zase k zodpovědnosti v jídle bylo ještě těžší.

Teď mám o 8 kilo víc, pohybu dostatek, ale neřeším tolik to jídlo - dám si sklenku vína nebo mlíko do kafe, ono se to nasčítá, ale co už. Ta drsná disciplína v jídle je na mě moc, i když vím, že na jídle záleží zdaleka nejvíc. Dospěla jsem ale k názoru, že mi to za to odříkání nestojí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.