| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zlatožlutá, to máte v příbuzenstu asi nějakou vzácnou genetickou odchylku, když tři lidé zemřeli na proděravění plic po vakcinaci. Jaká je pravděpodobnost, že se toto stane jednomu člověku, natož třem v rámci rodiny? Standardní to opravdu není.


Mám devadesátiletou babičku v DD. Minulý rok v prosinci jim tam prošla nákaza covidem. Onemocněl téměř každý z klientů i personálu. To ještě nebylo očkování. Zemřelo 10 % nakažených. Moje babička naštěstí měla velmi lehký průběh. Jakmile byla k dispozici vakcína, všichni klienti se naočkovali. Nikdo neměl žádné potíže a nikdo po vakcinaci nezemřel. Letos před Vánoci dostávali třetí dávku. Moje babička tentokrát měla poprvé nějakou alergickou reakci ve svém životě vůbec, ale ne závažnou a už je OK.

Ty tady popisuješ úplnou apokalypsu v DD po očkování, moje osobní zkušenosti jsou přesně opačné, klienti umírali, dokud vakcinováni nebyli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.