| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, já jsem nikdy nezažila dobu, že bych měla opravdu hromadu peněz a nemusela ani trochu šetřit a mohla si dovolit koupit si, co by mě napadlo. A dvakrát jsem zažila dobu, že to bylo opravdu na hraně - když jsme měli děti a ten třetí rok na mateřské už jsem byla doma úplně zadarmo, to jsem měla 50 Kčs na den na všecko, nejen na jídlo. A pak půl roku, kdy jsem byla na pracáku, to jsem měla podporu cca 8000 Kč měsíčně. Sice bych mohla žít z úspor, ale nechtěla jsem, protože jsem nevěděla, jestli vůbec kdy najdu práci. Tak to jsem si hodně odpírala, i jídlo - ne že bych trpěla hlady, ale spoustu věcí jsem si fakt nekoupila a ze základního jídla jen to nejlevnější. Chodila jsem pěšky, abych ušetřila 20 Kč za jízdenku a celého půl roku jsem nešla ani jednou na kafe, do hospody, do divadla nebo na koncert, nekoupila si žádný časopis ani nic na sebe včetně ponožek nebo kalhotek od Vietnamců.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.