| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blbe. Tak treba tenhle tyden.
V pondeli deti nemely jit do skoly, sly a nemely obed.
V utery mely obed, jedno dite jsem ale vyzvedavala driv, bylo mu spatne, obed propadl.
Na stredu jsem mu obed odhlasila.
Protoze melo ve stredu pozitivni antigen, ctvrtecni obed jsem odhlasila obema a utikali jsme na PCR.
Rano prislo, ze je PCR-, tak jsem se vrhla do burzy (tam se davaji obedy, ktere clovek nestihl odhlasit do dead line) a nasla jsem tam posledni volny obed na ctvrtek. Vydrapla jsem ho z burzy, takze dite melo na ctvrtek objednany obed.
Ve ctvrtek po 1. hodine upadla trida do karanteny, cili slo dite domu a obed propad, protoze lidi nacpali do burzy asi 30 obedu, ktere nikdo nechtel.
V patek byly v karantene, oba obedy odhlaseny vcas.

Cili tento tyden mely teoreticky deti objednat a snist 10 obedu.

1 den nemely obed vubec
2 x obed propadl
2x 1 dite jedlo
4 obedy jsem odhlasovala
2 neprihlasila
1x obed vytazeny po terminu z burzy.

Hlasuju pro distancku ~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.