| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, u syna taky nemají odpoledku, do družiny nechodí už dávno, tak jí taky až doma...ale u nás je to i o tom, že manžel je doma denně kolem 14, já jsem půlku měsíce vlastně taky na oběd doma a syn se stejně nejlíp nají v klidu doma, kde má jídlo, které mu chutná...takže my s příchodem covidu obědy ve škole zrušili, původně jsme to udělali i proto, aby když už byli ve třídě s rouškou, tak aby na něj někdo zbytečně neprskal při obědě, no a nakonec jsme zjistili, že nám to takhle vyhovuje všem třem, tak jsme u toho zůstali...stejně předtím jsme platili obědy ve škole, on se tam v klidu nenajedl, půlku věcí nejedl a stejně se dojídal doma, takže to jaksi nemělo moc smysl...teď jsme v pohodě všichni, když jsem doma, tak vařím já, když ne, tak manžel, nebo toho uděláme k večeři víc, aby jim zbylo druhý den na oběd...zatím jsme takhle spokojeni:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.