| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Paní je dospělá a bez závazků, existenční starost ji netíží, nabízí se jí luxusní možnost volby pokračovat s chlapíkem nebo bez chlapíka."


Tohle je podle mě naprosto klíčová věta.

Fakt č. 1 - nevěřím v dlouholetá manželství bez nevěry, podle mě to neexistuje. To, že to manžel/manželka neví, to je něco jiného. My, co se s lidskými příběhy otevřeně setkáváme (ať už teda právníci, psychologové, barmani...), víme, kolik manželek/manželů netuší o tom, že měli/mají konkurenci...

Fakt č. 2 - ano, přístup podváděného poté, co teda nevěra praskne, je to nejklíčovější pro další osud toho partnerského vztahu

Fakt č. 3 - ano, vztah, pokud se nezničí, bude jiný, ale nikoli nutně horší...

Fakt č. 4 - pokud podváděná pošle chlapa do háje (do samostatné garsonky/k milence), může jí být nakonec líp, ale taky jemu může být skvěle a jí může být děsně...


Z toho všeho plyne, že já nejsem naivní. Nepátrám po možné konkurenci a kdybych na něco narazila, tak budu ze všeho nejvíc se snažit, abych to nevěděla. Protože když už to oficiálně vím, tak se ode mě čeká nějaká reakce a ta v určité fázi prostě dobrá nemůže být nikdy...

Dobře, teď už to teda zakladatelka ví (podle mě byla tragicky hloupá, že se tak intenzivně snažila to zjistit, podařilo se, ať si teda pogratuluje a teď si to holt vyžírá...). Z jednoho telefonátu teda fakt bych nesoudila, že se manžel opravdu chce vrátit. Opravdu to může být jen akutní stesk (37 let vztahu neodřežeš přes noc) a nezvyk. Za pár týdnů tomu může přijít na chuť. A pak už se domů chtít vrátit opravdu nemusí. A ano, může rozhlašovat, že on se rozvádět nechtěl, že ona ho fakticky vyhodila, donutila k odchodu a tedy i k rozvodu (a bude mít vlastně pravdu).

Proto smyčkou k té první větě, kterou tu napsal někdo jiný... Je to primárně o tom, jestli zakladatelka chce, aby se on vrátil ( třeba protože ho miluje, chlap je to skvělej, bezva táta a třeba už i děda, mají společné záliby, jsou spolu prostě rádi ----- jenom holt se mu zatočila hlava a něco jiného...), nebo jestli dostala velevzácnou příležitost poslat chlapa beztrestně do háje (třeba už byl stárnoucí, nemohoucí, prudící, péčivyžadující, ufňukanej...) a užít si novou část svého života úplně po svém, bez břemene takovéhoto chlapa...

A tohle v tom článku nezaznělo... Chci ho zpátky nebo nechci? (mě je jasné, že ona nechce, aby on měl milenku, to tam zní dost vehementně, ale Chci ho zpátky nebo nechci?)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.