| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Záleží mi, aby bylo čisté, zdravé a spokojené. Aby mi spolehlivě sloužilo a za to jsem na něj hodná a starám se o něj. Auto beru téměř na úrovni svých zvířat. Shodou různých okolností se ke mně nějak dostala, tak je mám ráda a pěkně si spolu žijeme. Statusy mi jsou ukradený, jsem moc obyčejná na nějaký statusy. Kdybych byla hóódně bohatá, možná bych si pořídila nějaký dražší auto, které by se mi hodně líbilo. Ale někdy se mi nějaké auto líbí a po čase zjistím, že už se mi nelíbí. Nerada měním a střídám věci, když mi něco vyhovuje, nechávám si to. Otravuje mě něco vybírat, řešit, nakupovat, to snesu jen nárazově. Takže mám auto a mám ho ráda. Před ním jsem měla velmi otřískané auto, už jsem se za něj i trochu styděla, ale jak mi bylo, když jelo na vrakoviště ~n~ Moje auto je něco jako můj přítel.

Lidi podle jejich aut neposuzuju. Já totiž vůbec nevím, kolik které auto stojí. A taky nevím, kolik těch aut kdo má. Ale auta mě baví, ráda se na ně koukám a osobně mám ráda silnější auta, co pěkně jedou, když chci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.