| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, my si teda vybíráme auta velmi obřadně, jednou za těch pár let je to vždycky velký svátek.

Já mám auto lehce přes 3 roky, manžel si koupil teď před měsícem...

Vybíráme hodně a velmi pečlivě a musí se nám (i) líbit.

Tím ale shody hasnou... Já mám auto jak prase (i uvnitř), protože v něm část měsíce v podstatě žiju..., pár škrábanců (mnou nezaviněných) na karoserii, protože holt jezdím i na veřejná parkoviště...

Muž (to předchozí auto prodával po 8 letech) nemá nikde ani škrábaneček, vypiglovaný i uvnitř atd. Ale on sedí v práci hodně na zadku, má to kousek, garážuje, do sámošky chodí pěšo... Dlouho se u něj v novém autě nesmí jíst (určitě několik let)... Kočár (když bylo dítě malý), než složil do kufru, vždycky nejdřív očistil kolečka... Kdykoli jede z delší cesty, projede myčku, než zajede do garáže...

Typově máme auta stejná, ale on musí mít nutně vždycky lepší-dražší (lepší značku, vyšší řadu...), protože to by přes srdce nepřenesl, že by měl mít auto horší, než já. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.