| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Původně mně i manželovi vycházel termín na 3.dávku mezi Vánocemi a to jsme plánovali na ni jít. Jenže manžel a syn dostali před Vánoci Covid a já jsem to kupodivu od nich nechytla, ačkoliv jsem s nimi byla po celou dobu ve velmi úzkém kontaktu a opravdu nebyli bezpříznakoví ani omylem, každý z nich cca týden smrkal, kýchal, kašlal, prskal, horečkoval(hezky jeden po druhém, takže 14 dní prskání viru kolem sebe). Někdy v lednu jsem si nechala zjistit protilátky, zda-li to třeba u mě neproběhlo nějak bezpříznakově a protilátky po prodělání nemám vůbec žádné, tj. nikdy jsem zřejmě Covid neměla,naopak protilátek po 2. dávce očkování, kterou jsem měla koncem června, mám ještě dost, takže to mě zřejmě ochránilo. Tak na 3. dávku zatím kašlu, manžel samozřejmě teď po prodělání taky a uvidíme, co budou chtít v létě Řekové na dovolenou :-)) Pokud by to bez 3. dávky vypadalo na nějaké větší opruzy, než bychom chtěli snášet, tak se necháme opíchat před dovčou, nebude-li s tím nikdo prudit, tak zatím ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.