| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Objednej se k nějakému dobrému ortopedovi. Já chodím k ortopedovi do krajské nemocnice, který se specializuje výhradně na kolena a tuším kotníky. Já mám už roky potíže s koleny a byť jsem mladší než ty už jsem v pořadníku na výměnu. Vrozená dědičná artróza, v mém věku 4. stupeň téměř neuvěřitelný, ale mám ho. V lázních jsem viděla dost mladých lidí po výměnách kyčlí, často se objeví i vrozené věci (případ mého sourozence) - okolo 50 let začal mít velké potíže s kyčlemi a přišlo se na to, že v dětství si zřejmě nevšimli problému... Já jsem nosila frejkovu peřinku, sourozenec ne a zřejmě ji také potřeboval.
Mimojiné překvapilo mě, že kyčle bolí v tříslech, pokud Tě bolí nohy plošně může jít dle mého třeba i o křečovky, kolena... U mě bolest kolen začala bolestí celých noh, v noci mi to nedalo spát. Říkají tomu tzv. klidové bolesti. Pomohl mi Brufen. Postupně přestal Brufen zabírat a přidala se bolest paty - prý ostruha, ale pak mi dr. řekl, že ta pata začala bolet, protože se v koleně změnilo postavení nohy a pata začala být přetěžovaná... Od bolesti pat mi pomohly operace.
V lázních jsem se dozvěděla, že mi vržou i ramena... ale to prý už odpovídá věku. Zvažuju, že zase začnu jíst kloubní výživu, kterou jsem vysadila, protože u mých kolen už nebylo co zachraňovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.