| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem dnes (teda vlastně už včera) náhodou narazila na místní FB skupině na rusky psaný příspěvek, jestli někdo nenabídne bydlení pro maminku s dítětem, na který nikdo nereagoval. S pánem jsem se spojila, přes kamarády se mi podařilo sehnat bydlení, odpoledne jsme s pánem vyrazili od nás na hlavní nádraží. Přijela maminka s dětmi 16 a 8 let, jsou v bezpečí u hodných lidí kousek od nás, mám radost. Po víkendu oběháme cizineckou policii a VZP a začneme zjišťovat, jak to bude dál (jestli děti nastoupí do školy?). Tak jsem si pořád připadala, že nemůžu nic pořádně udělat, a pak stačilo umět číst azbuku:) Nás je doma jak sardinek, tři lidi bych sem nacpala fakt jenom ve velké nouzi, tak jsem aspoň pomohla jako řidič (a tlumočník, to by člověk nevěřil, kolik ze sebe vydoluje ruštiny, kterou nemluvil 30 let). Na nádraží teda za tu dobu, co jsme tam strávili (hodina a půl zpoždění) přijely dva narvané vlaky, viděla jsem i úplně maličká miminka. Je tam spousta dobrovolníků, hlídá to policie, pomáhají hasiči. Vždycky mě potěší, že něco v tomto státě funguje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.