| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko, v Praze jistě nebudou, ale problém je v tom, že oni do Prahy chtějí! Nechtějí zůstat mimo větší město (viz: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/456530-stropnickemu-ze-zamku-odesli-ukrajinci-je-tam-moc-velka-zima . Podle mě je zima výmluva, na Ukrajině bývá větší. Analogicky: skupina syrských uprchlíků, které už nešlo přímo o život, se rychle otřepala. Pohrdli bytem v Jihlavě, byl to "přemalovaný kravín", a odešli "do toho pravého Německa". Tam, kde podle nich lítají pečení holubi do huby a všechno dostanou zadarmo. No nedostanou, že). Takže s touto rodinou bych teda jednala. Protože oni si neuvědomují, že v Praze je dražší nájem a vyšší životní náklady. KDO TO ZAPLATÍ? Na život v Praze nemá ani místní obyvatelstvo, ale aby se rodinka ukrajinských uprchlíků necítila ukřivděná, zaplatíme jim nadstandard, na který nemá 9 rodin z 10 tuzemských? A teď, milé nicky, do mě, jak závidím nebohým uprchlíkům, co si sotva zachránili holý život...

A lepím to sem, hlavně pro duševně omezenou Monty, ale i pro další. Monty tady povykuje, jak třeba já nepomáhám nebohým uprchlíkům a jsem podporovatel Putina a kdesi cosi. Šíří tu o mně lži a pomluvy a neumí ani diskutovat slušně a věcně. Neustále mele svůj jediný a správný názor. I proto jsem požádala admina o blokaci. Přestože jsem Monty několikrát požádala o slušnost, neustále mne tu uráží a dehonestuje. (A nejen Monty, přiznejte se, dámy, kdo se ještě připojil.)

Ale:
1. když teda nebozí Ukrajinci bojují o holý život a utíkají do bezpečí, tak proč stojí 20 nebo i 40 hodin na hranicích? kdyby mi šlo o život, zdrhám do bezpečí jako smyslů zbavená.
2. Byl covid, kleknul cestovní ruch. Je tu spousta prázdných penzionů, hotelů, v Praze jsou stovky prázdných bytů po Airbnb. proč je neubytujeme tam?
Odpověď: nikdo neví, jak dlouho budou boje trvat. My se dneska neumíme vystěhovat neplatícího tuzemského nájemníka, je to záležitost taky třeba na několik let. Když ubytuju ve volném bytě nebohou Ukrajinku, tak třeba oželím nájem, ale je třeba platit vodu, elektřinu, topení... To mám platit já, nebo Ukrajinka? Vy řeknete: "ona bude pracovat". A co když zrovna nebude? Má malé dítě, to musí někdo hlídat. Takže jsem v situaci, kdy: na náklady UŽ NEMÁM (neb i já musím pracovat a vydělávat peníze), a pokud milou rodinku s dítětem vyhodím na ulici, onálepkuje mě Monty (a další jí podobní) za hyenu, co vyhodila na ulici nebohou Ukrajinku, které šlo přece o život.

Pokračujeme dále: přišlo sem několik set ukrajinských žen s dětmi. Průšvih je v tom, že hodně z nich není očkovaných proti covidu. Nebo třeba i očkované jsou, ale Sputnikem, který ČR a EU neuznává. Abychom teda vyhověli platným zákonům ČR a ochránili domácí obyvatelstvo, narveme do nich další a další dávky Pfizeru?
Na Ukrajině je bohužel tuberkulóza a další choroby, které už u nás nejsou. My jsme očkovaní. Ukazuje se, že je budeme muset oočkovat. Prima. A KDO TO ZAPLATÍ? Kdo přesvědčí ukrajinské ženy, že to je pro jejich dobro?

Ještě bych pokračovala, ale Monty nechápe dlouhý text, takže pokračování si necháme někdy na jindy. Až to Monty a další podobné nenávistné nicky pochopí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.