| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hurá, konečně rozumný názor.

A teď oklikou k tomu, že já nepřeju uprchlíkům jednorázoví plenky nebo čistou postel. Pokud ke mně někdo přijde, že je ve svrabu, uložím ho s omluvou že fakt nemám nic lepšího, do sváteční postele? Ne. Do té si lehnu já a on musí přijmout zavděk tou jetější, čistě povlečenou. Pokud přijde o půlnoci a bude ve svrabu, lehne si i do té nepovlečené. A předpokládám, že ráno odejde. Nebo taky ne, ale budeme teda řešit, co se stalo a co dál.
Jenže my tady učíme všechny uprchlíky, že AUTOMATICKY dostanou novou čistou postel, jednorázovky pro děti, jídlo... Aniž je zajímá, KDE NA TO VEZMEME!! Oni vidí hlavně novou čistou postel a jednorázovky. Pokud já budu ve svrabu, nebudu se ptát po jednorázovkách, klidně použiju i čistý hard na podlahu. Jako za války. Říkala mi babička, že ve 30.letech, kdy byla bída, neměla ani na plenky pro dítě, tak jako plenky používala starší oblečení. Vyprala, usušila. Když se rozpadlo, vzala další starou košili. A tady všechny "prchlíky" učíme, že budou mít všechno nové! Je jedno, že teď ukrajinské ženy, ale předtím Afghánce, Iráčany, Syřany (co z "přemalovaného kravína" odešli do "toho pravého Německa", kde lítají pečený holubi do huby. Stačí jen ležet pod stromem a otevřít tu tu hubu, že).
Takže aby bylo jasno: já jim nic nezávidím. Jsou ve svrabu, musí se jim pomoci. Ale musejí mít všechno ausgerechnet nové? Fakt by nestačilo něco slušnějšího, ale různě jetého? Fakt ne? Teď to v nouzi poslouží, pak se to odveze do spalovny. To přece sakra není závist, ne?
Jak v tý školce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.