| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Zalozit sbirku na dopadeni - samozrejme "živýho" 😂 Č.Č.Putina.
To je jediny "nejefektivnejsi"!


A pak je spousta jinych malych potrebnych pomoci.
Ja organizuju vecny sbirky podle pokynu jedne ukrajinske farnosti pobliz.
Ti ty veci pak odvazi ve velkym na Ukrajinu.
Pro jednu konkretni rodinu jsem zorganizovala cast dovozu (ridice na 1300km), zajistila jsem bezplatnej zarizenej byt na neomezene dlouho, vsechny potrebny veci, skolu pro dite, orientaci ve meste a okoli, doprovod na urady a okamzitou bezplatnou vyuku nemciny pro 41letou matku. Babicka tady jen preziva, ta poleti prvnim moznym letadlem zpet :-).
Pro tu mamu ted hledam moznost "zamestnani" = nemocnici, ktera by ji zaplatila intenzivni kurs jazyka s tim, ze by uz ted oficialne byla zamestnancem. Tim by i v pripade zazraku = rychlyho skonceni valky, tady mohla zustat a pracovat jako lekarska kapacita, kterou jeste pred mesicem byla v Kyjevu.

A hned jak to tady dopisu, pujdu do jednoho specialniho "sekace" se zeptat, jestli by prodavala usitou drobnost - sila jsem to pro sebe a kdo to uvidi, chce to po mne taky. Jestli ano, zaridim na vyrobu malou dilnicku, kde by tim byla prace pro 2-3 ukrajinsky babicky.

Shrnuto - pomoc a podpora konkretnim lidem okolo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.