| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šmarjá, kam letíte za 9 tisíc s Ryanem?
Teď jsem schválně nakoukla na naše poslední nákupy za uplynulý rok u Ryanair a mám tam
- letní Mallorca za 750/osobu včetně odbaveného 10kg kufru
- jarní Riga za 690/osobu vč kufru
- jarní Mallorca 710/osobu včetně obrovského 20kg kufru a 10 kg kufru (táhli jsme mraky věcí na kola)
A to většina ceny jsou ty kufry, samotná letenka stojí většinou 10€ max 15€, za víc jsem nekupovala ani nepamatuju.
Extrém byl předkoronáčový Berlín z Brna, kde jsem v 5 lidech se 3 kufry platila za zpáteční letenky 2950Kč, takže 295/os/let, což je cena, za kterou bych sotva dojela autobusem za Prahu ~:-D
Prostě mi nikdy nepřišlo na mysl, abych sháněla za kolik stovek pojištění, které mi pak vyplatí 75% ceny, což by ve výsledku přineslo hypotetickou úsporu 500Kč..? Ale je fakt, že letenky za 9tis bych asi byla taky nervózní, aby nepropadly :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.