| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám problém. Budu se rozvádět,po 17 letech, protože podle mé ženy jsem zlý na děti.
Před několika lety mě žena požádala jestli k nám do domu,který jsme si postavili,nevezmem její maminku. Protože se rozvádí a nebude mít kde bydlet. Já kývl. Neměli jsme žádné neschody jen má žena se mnou nemohla spát protože nebylo místo. Takže spí s 10ti letou dcerou. Ze začátku jsem to nebral jako problém ale čím jsou děti starší, té starší dceři je 16, tak já nesmím chtít po nich práci. Nějak jsem je nakonec dostal k pomoci ale vždy s toho byla hádka. Takže otec vlastně po dětech nesmí nic chtít. I pokud se šlo někam mezi děti a přátelé, teda až po dlouhém přemlouvání, manželka se nebaví a malá vlastně taky ne protože se drží pořád spolu, i když tam je její kamarádka ze školy a chce ať si jdou spolu hrát. Já myslím že to je příklad opičí lásky a chtěl bych s tím něco dělat, ale asi to je velký problém. Nezažíval to někdo taky?
Mě už nejde ani o vztah ale o děti ať tím taky netrpí. Myslím že ten problém už má moje žena se svojí matkou. Proto žije sama u nás.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.