| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jančo, těžko sdělit
my jsme zasáhli do něčeho, co jsme asi neměli a nějak to má syn usazené. Neklade nám to za vinu, ale má dojem, že jsme nepřispěli.

Syn 16, přítelkyně 16, tehdy.
Nejsme úplně stará škola, ale první přespání v tomhle věku nám připadalo brzo, takže vlastní pokojíčky.

Reakce maminky přítelky byly "co vyváděj, se bojí, abys jim ho neznásilnila?".. a rodinný smích.

Byli zamilovaní, ale kdykoliv jsem se o něčem bavili, tak -

Proč byste chtěli aby studoval vysokou školu? "Moji kámoši mají a jsou u pokladny, k ničemu".
Proč s Vámi mají jet na hory ? /ne s námi, kluci a kamarádi, s mou mamčou - babi jim vařívala a vaří doposud- není to nucení, jistý rituál, ale žádná povinnost/
Není normální, aby dospělí kluci jezdili s rodiči na dovolenou. Dost jsem chápala, že to tak není zvykem, ale zajistili jsme let a ubytko- zbytek jejich volba. A paradoxně, dosud to mají rádi, že pokecáme vědí, že ráda jím ...gastro výlety tomu říkáme. A přibereme kamarády, kamarádky, jen s těmi přítelkyněmi mi to naprosto NEFUNGUJE. JÁ TO tuším, že je něco špatně u mne, ale nemůžu přijít na to .. co

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.