| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já salát taky dělám za tepla, lépe to vsákne tekutiny a brambory jsou ochucenější. Ale pak ho dávám vychladit. Běžně ho na Velikonoce nedělám, ale zrovna dnes byl, i s loupaním brambor bylo do půlhodiny hotovo, šoupla jsem ho do chladu, po návratu z koledy jen hodila vinnou klobásu do fritézy a byl oběd. Nádivku dělávám v pondělí. Jednak ze zvyku, u nás se za Velikonoce považovalo jen pondělí, takže se vše tradiční připravovalo na tento den, druhak z praktických důvodů, zlikviduju do ní všechny případné zbytky masa. Skopové bylo v plánu, mám ho v mrazáku, ale nevyšel mi poněkud jídelníček. Rajské ze středy zbylo tolik, že bylo dost i na čtvrtek, což se hodilo, neb jsem byla v práci, akorát holt nebylo zelené jídlo. Původní kuře s brokolicí tudíž padlo, brokolice byla v pátek s kaprem a kuře zbylo, takže bude zítra. Skopové v mrazáku počká na nějakou další neděli. Vyloženě ustàlená jídla na Velikonoce nemáme, v pondělí bývá ta nádivka, v pàtek ryba, ve čtvrtek se snažím o něco zelenèho, v sobotu něco nenáročného, co můžu mít dopředu, protože dělám v poledne doprovod, v neděli pokaždé jinak, jak se co hodí a vyskytne. Peču jak stíhám,loni akorát beránek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.