| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zúčastním a těším se. Účastním se už několik let a baví mě to. Baví mě nakupovat pro někoho, koho neznám a představuju si, jak si vaří, krmí dítě nebo vykonává hygienu. Je to takové nekonkrétně konkrétní. Protože raději nechci vědět ke komu se ty věci dostanou. Mohla bych hodnotit, zda si to "zaslouží". Každá pomoc má spoustu stran mince. Kdo chce, ať pomůže, kdo potřebuje, ať si nechá pomoci. Každý ať činí jak myslí.
Taky chodím uklízet příkopy u silnice a nedumám o tom. Když pomáhám nebo třeba i "pomáhám" mám hezký povznášející pocit. Ten mi dělá dobře. Když se mi chce na něco přispět udělám to. Kdybych o tom dumala, neudělám nic. Občas něco udělat chci.
Můj osobní paradox sobotní potravinové sbírky je, že tam musím dojet. Když už tam dojedu, zajdu si do zahradnictví, na oběd a na kafe do kavárny. Patřím do bohaté společnosti.

Osobně si myslím, že je v pořádku pomoc různorodá, z různých zdrojů a nevím, proč by měla být jen od státu. Navíc i ti "chudí" lidé jsou kolikrát hodně diskutabilní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.