| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi, děkuji :-)

Smotky jsou tohle?
https://www.hornbach.cz/shop/Podpalovac-Tenneker-120-ks/10209208/artikl.html?wt_mc=cz.paid.sea.google.alwayson_assortment.pla.roas10.10811645919.109186462729.&wt_cc1=10811645919&wt_cc2=109186462729&wt_cc3=455719355474&wt_cc4=&wt_cc6=10209208&wt_cc7=&gclid=Cj0KCQjw6pOTBhCTARIsAHF23fIbXZ6PQ1LR920dstSEgQRaOleZ5yaMDWalBI_bXUdgZIR-Rp4LT3kaAr4VEALw_wcB


"Jak se dostal čmoud ve větším do obýváku?"

Prostě jsem to zapálila, hned to začalo čoudit a kouř se valil do obýváku místo do komína. Trochu jsem do toho po tábornicku foukala, aby se to líp rozhořelo, tak hned bylo kouře víc ~f~. Pořád jsem rozhoření považovala za nejisté, tak jsem trochu štelovala hraničkou, přifoukávala – a najednou v obýváku skoro nebylo vidět ~e~ Tak jsem přirazila dvířka, načež se kouř zřejmě pokusil ještě někudy proniknout (mezi spoji kouřovodu?). Jakmile chytla předražená buková polena (zakoupená na zkoušku, než dorazí ty objednané kubíky), bylo po problému.

Jen jsem to teda ještě zvorala při přikládání – asi jsem prudce otevřela dvířka, tak se to zas vyvalilo do obýváku (někde jsem četla, že někdo otvírá dvířka na přikládání nadvakrát). Při příštím přiložení už to bylo v pohodě.

Větrání: Otevřela jsem samozřejmě VŠECHNO, čili 3 okna + vstupní dveře + balkonové z koupelny, střešní okna + jsem pustila naplno digestoř (to bylo asi nejúčinnější). No ale ráno smrad jaksi přetrvával... Už teda ne ten primárně kouřový, ale zhruba takový ten "v tomhle domě se vaří na ohni".


"Je dobré "trvat" na tom, že se oheň rozhoří při zavřených dvířkách."

Tahle rada se mi líbí asi nejvíc ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.