Tak z igelitu ani papiru nejime nikdy, kultura stolovani je pro me dulezita. Ve vsedni dny jime kazdy podle navratu domu, takze pubertaci vetsinou pospolu u stolu, mrnous sam u pohadky, manzel vecer neji, ale ja si k nim sednu a vypravime si co nam den dal a vzal. Spolecne jime prevazne vikendove obedy a s manzelem vikendove snidane.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.