| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme konec dubna, tak co jsem přelouskala. Dovolená se blíží, tak si třeba něco půjčíte, nebo rezervujete.

Elizabeth Bard-Piknik v Provence
nahlédnutí na mateřskou dovolenou a těhotenství ve Francii, bylo zajímavé pozorovat ty odlišnosti, jediný co vím, že tam mají větší klid těhulky na těhotenství i na porod. Rozhodně bych to vyměnila místo toho jaká šílenost se s tím děje v CR.
jinak v knize je na každé druhé straně recept na něco fakt dobrého, před čtením si nakrájejte vždycky tak kilo zeleniny na chroupání, bez toho ji vůbec neotvírejte.
Angrešt by mohla být z receptů nadšená.
Za mě docela dobré i ty recepty

Gill Thompson-Dítě na nástupišti (moc pěkně napsané), je to položené na příbězích dětí zasazené do příběhu vlaky Nicholase Wintona.
ZAjímavé pro mě bylo to, že ty rodiny co chtěli získat 1 dítě museli dát 50Ł a to bylo dát 3 platy tehdy. A pak se o ty děti starali už stejně navždycky, většina se neměla kam vrátit.
Povedeně napsané.

Peter Wohlleben-Tajný život stromů
už jsem něco podobného o stromech četla a docela zajímavé i toto

Charles Martin-Ztracený příběh (taková oddychovka) jak zamaskovat, že člověk žije a ztratit se ze světa, ten příběh marný není

Emma Healeyová-Kam se poděla Elizabeth (pro všechny ty co jim stárnou rodiče) je to napsané z pozice té stárnoucí osoby a opravdu se mi to líbilo, si zase o něco víc představit ty stavy zapomínání

Danielle Steel-V hlavní roli
(poslední dobou jako by mi je někdo strkal do ruky, naše náhradní babí je milovala a půjčovala mi je a víc jak tři roky jsem nečetla nic) přijemná změna, jen ta komunikace s babí nad příběhem chybí

Rosemary McLoughlin-
1. díl: Kletba panství Tyringham
2. díl:Návrat na panství Tyringham
(toto je pro milovníky života na panství v Anglii)

Jayne Ann Krentzová-Tajemná číše
(kdysi jsem to četla a náhodou jsem to viděla na pultě, taková trochu detektivka a pátrání po skleněném pohárku, od začátku do konce)

Corine Gantz-Skryto v Paříži
příběh ženy co ji zemře manžel a aby si mohla nechat dům, pronajme jeho pokoje a tak pozurujete osudy 4 lidí, najednou se z nudy stane příběh co je docela příjemný na čtení.

Alyson Richmanová-Ztracená manželka
příběh z části z Prahy a z USA, setkání po letech....

Barbara Woodová-Dům vzpomínek
duchařina od začátku do konce ~t~

Beatriz Williams, Lauren Willig, Karen White-Skleněný oceán
(rozhodně popis knihy nevystihuje to co se o ní kde píše, milostné, no nevím kde to kdo vzal, možná trochu)přečteno na doporučení kamarádky

Pařížská švadlena, úžasný příběh. ~R^


Tak zase za měsíc. ~x~



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.