| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zerat, co je tohle za nesmysl? Pokud jste vy dva doma s manželem udělali dohodu, že pereš a uklízíš výhradně ty, tak je to vaše dohoda. Ale nevyhlašuj to za normu, domácnost je obou, ne jen ženy, tak jaképak buď ráda za uklízečku, když ještě nemáte děti? Uklízečku mají, protože manžel nejspíš svou část úklidu dělat nechce, tak si na to zjednal placenou výpomoc. Já jsem uklízečku měla už jako svobodná a bezdětná, protože mi nebavilo trávit čas úklidem, a to už je víc než dvacet let zpátky. Paní chodila uklidit, vyžehlit a já si mezitím užívala klidu, četla si a odpočívala. S malýma dětma samozřejmě chodila častěji, až když děti odrostly, tak v rámci výuky soběstačnosti, uklízí převážně ony. My s manželem někdy taky, manžel víc, protože toho to baví a údajně u toho relaxuje, tak ho nechávám relaxovat.
Co se konkrétního manžela od zakladatelky diskuze týká, být tou manželkou, dala bych mu dobrou radu, aby si koupil víc spodního prádla, pak by se nestalo, že mu dojde. A když by mne velmi slušně požádal, tak bych mu prádlo přihodila do pračky, ale manžel není nesvéprávné dítě, aby mu manželka suplovala matku, hlídala v šatníku počet trenek a zjišťovala, jestli si druhý den bude mít co obléci. Praní prádla není žádná vyšší dívčí, jen je to otrava, takže nevidím důvodu, proč by pračku měla obsluhovat výhradně žena?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.