| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dari,
Ty jsi nad tim "premyslela" hodne a dlouho, novy racionalni argumenty uz neznam...
Vlastne vsechno tu uz zaznelo.

Ale neco novyho mam: kdyz jsem byla s prvni dcerou s brichem, vesla jsem jednou do tureckyho pekarstvi nakoupit. A prodavacka, mlada holka, mi radostne hned gratulovala.
A kdyz slysela, ze to bude holcicka, tak uplne povyskocila a neskutecne nadsena mi znova gratulovala.
Divila jsem se proc, vzdyt to je jedno.
Pry "Ted budete mit pritelkyni/ kamaradku na celej zivot!!"

Tehdy jsem to nechapala.
Ted jo, mela pravdu. Ten vztah s dcerou je jinej...

V okoli mame hodne paru starsich sousedu, 80 - 93 let.
A synove s rodinama se u nich objevuji fakt malokdy.
Dcery furt.
Sousedi hned vedle meli 4 syny, vsichni vystudovani - reditel skoly, 2 doktori, pravnik.
Kdyz bylo akutne potreba, starala jsem se ja, chodila kazdej vecer kontrolovat a rozdelovala leky, obcas nakupovala atd.
Reditel bydli PRIMO naproti pres ulici.
Pan soused pred rokem v 94 zemrel, pani je odsunuta do pecovaku ve vedlejsim meste...
Sousedka z druhe strany komentovala: "A to vychovala ctyri deti!"

Pro ni samozrejme 😉 plati to samy, maji jednoho syna, dali mu velkej pozemek vedle, on si tam postavil obr dum, tri deti.
Pred par lety dostal nabidku do Berlina, manzelka zavelela a stehovali se. Ted lita kazdej tyden do prace do Vidne. A rodice jsou tady sami.

Ja taky neresim tchyni a tchana, maji dalsi dve dcery, jejich vec.

Biologicky se prece davaji nektery geny jenom v zenske linii a nektery jenom v muzske.
Citim spojeni s zenskym pribuzenstvem me mamy, pres otce nic.
...

Mozna zkusit tohle "racionalne" vysvetlit manzelovi?
Ze mas pocit, ze "nepokracujes"...?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.