| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak jsem psala ve vedlejší diskuzi, budeme předělávat topení na kotel na tuhá paliva. Komín je stoletý, kominík v něm zakázal topit a nejde ani vyvložkovat ani vyfrézovat. Takže jsme chtěli přistavět komín zvenku k domu. Kominík nás ale zaskočil, prý musí být stavební povolení. Hledala jsem na netu a našla jsem, co to všechno obnáší:

Chci přistavět komín k již hotovému domu. Co potřebuji?

Dle platné legislativy potřebujete následující:

Zpracovanou projektovou dokumentaci autorizovanou osobou (cena min. 10.000 Kč)
Geodeta, který zaměří komín na obrysu stavby pro katastrální mapu
Ohlášení stavby - příloha č. 8 k vyhlášce č. 503/2006 Sb
Žádost o územní souhlas - příloha č. 7 k vyhlášce č. 503/2006 Sb
Závazné stanovisko příslušného odboru životního prostředí ke způsobu vytápění RD
Doklad prokazující vlastnictví pozemku/nemovitost - originál výpisu z Katastru nemovitostí
Situační výkres a souhlas majitelů pozemků, které mají hranici s vaším pozemkem
Seznam a adresy osob majitelů pozemků, které mají hranici s vaším pozemkem
Souhlas majitele komunikace, pakliže s ní váš pozemek sousedí
Prohlášení stavebního dozoru nebo stavbyvedoucího
Doklad o kvalifikaci stavebního dozoru nebo stavbyvedoucího


To jako fakt? Tohle už nedáme. Já už normálně nemůžu. Vůbec nic nám v tomto případě nevychází. Co stavba načerno? Co bysme riskovali? Udělá pak kominík vůbec revizi?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.