| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

j.a.s, možná se dočkáme toho, že ubude učitelů, platy se zase dostávají reálné níž, práce je to čím dál horší, třeba teď máme ve třídách Ukrajince,k tomu všemu, co už tam bylo, 7 Ukrajinců ze 30, úžasná třída

nemyslím si, že by učitelky vymyslely, že vyhoření hrozí učitelům, oni na to přišli jiní, ale chápu, že kdo nezkusil, nemá tušení, o čem to je

práce s lidmi je vždycky náročná, ale jako pěstoun mívám návštěvy sociální pracovnice, ona má na starosti nejen pěstouny, u nás žádnou práci nemá, u někoho je to horší, občas musí třeba k soudu, ale těžko stihne navštívit víc než 5 rodin za den, ne všechny jsou náročný

zdravotní sestra má práci těžkou, ale jinak, nedá se to srovnávat, kdo má horší a kdo lepší, já bych neměnila, nechtěla bych to dělat, proto jsem nešla na zdravku

ale právo mít toho dost mají přece všichni, a ty nároky na nás jsou teď opravdu šílený

co se týká prázdnin, mnohem radši bych si vzala volno v září, kdy je teplý moře a nižší ceny, mnohem radši bych si vzala volno v březnu, kdy už jsem unavená, ve spoustě povolání se dá aspoň nějaký den dělat z domu
moje maminka, podnikový ekonom, vždycky říkala, že když ji bolí hlava, zamkne se a dá si třeba půl hodiny klid, to si samozřejmě nemůže dovolit nikdo, kdo musí být v určený čas na určitým místě,
když o přestávce řeším s dětmi jejich problémy, skutečně nestihnu ani wc

pokud má někdo pocit, že je to jednoduchý a není důvod si stěžovat na vyhoření nebo únavu, ať si to zkusí, dnes už stačí mít vš a může kdokoliv, ani není potřeba mít hned pedagogický minimum, to se dodělá třeba druhý rok při učení
takže doufám, že nebude nouze o učitele, málokde nehledají

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.